top of page

Festiwal Filmów Optymistycznych
HAPPY END

Zrzut ekranu 2020-05-12 o 23.58.18.png

Największy i najbardziej żywotny mój projekt, jaki zrealizowałem w życiu. Blisko 2o lat organizuję autorski projekt, jakim jest Festiwal Filmów Optymistycznych HAPPY END. Historia Happy Endu zaczęła się od mojego pierwszego z prawdziwego zdarzenia dokumentu pt. "Szczęściarz". Był to filmowy portret jeleniogórskiego pucybuta, któremu spełniły się marzenia.
W kolejnych latach festiwal wylądował we Wrocławiu, potem w Rzeszowie, na chwilę w Częstochowie, potem kiedy nadeszły czarne chmury i straciliśmy w wyniku zawieruchy giełdowej sponsora tytularnego Multimedia Polska, ponownie wylądowaliśmy we Wrocławiu, żeby wrócić do najlepszego miejsca na Świecie - czyli do Rzeszowa, do Wojewódzkiego Domu Kultury.

Obecnie Festiwal jako PIKE Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych organizowany jest przy wsparciu Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej, co dobie pandemii corona wirusa jest niebywałym zbiegiem okoliczności komunikacji elektronicznej:) 

Nie ma co pisać. Mamy filmy:) Przy okazji zapraszam do współpracy partnerów, media i sponsorów.  Razem możemy więcej:)

 

 

 

Strona... jak Polska, w budowie... C.D.N. ...

HAPPY END FESTIWAL

historia na rok 2019

Rok do roku życie pisze nam kolejne rozdziały historii. Ten film jest datowany na rok 2019. Pracujemy już nad kolejną wersją. Przy okazji zapraszamy na nasz Festiwal... 
- jako Twórcy i Widzowie.. na żywo i on-line.

 

http://happyendfestiwal.pl/

bottom of page